Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branĹźy transportowej kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca C+E

Miejsce pracy: trasy międzynarodowe Niemcy- Austria- Włochy

Zakres zadań:

  • transport materiałów na trasach Niemcy, Austria, Włochy
  • zapewnienie bezpiecznych warunków transportu poprzez monitoring płynów oraz bieżącą kontrolę stanu technicznego

Oczekujemy:

  • znajomość języka Polskiego w stopniu podstawowym,
  • prawo jazdy kat. C+E
  • kilkumiesięczne doświadczenie na stanowisku kierowcy

Oferujemy:

  • system pracy 3/1
  • pracę w pełnym wymiarze czasu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie 5-6 tys.

Kontakt:

email: ukr@okjob.com.pl

tel. 514 193 027

Administratorem danych jest OK JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosław 37-500, ul. Podzamcze 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyraĹźenia przez Panią/Pana wyraĹşnej i dobrowolnej zgody takĹźe dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraĹşnej zgody.