Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branĹźy produkcyjnej kandydatów do pracy na stanowisku:

Робоче місце: обслуговування гільйотини -Радом

Місце роботи: Радом

Обов'язки:

Обслуговування гільйотину до паперу, підготовка паперу до друкарської машини, допомога принтеру у виробництві, допомога з іншими друкарськими та палітурними верстатами (сатана, степлер, листовий матеріал), різання готової продукції, пакування та перевірка стану паперу, приймання поставок.

Робота у дві зміни до 10 год. в день плюс кожна 2 субота.

Вимоги:
Добра ознайомленість в обслузі гільотини, освіта поліграфічна. Особа фізично здорова (перенесення друку із конвеєрної стрічки) до 50 років.

Пропонуємо:
 Đ”ОгОвір доручення, оплата праці для осіб йоС досвіду - 15 СН брутто 11,12 СН нетто Са 1 гОдину, 2300 СН нетто на руки (200 гОдин йоС робочих субот) + премія залежить від здібностей. Винагорода осіб із досвідом роботи в друкарні в пробний період (1 місяць) - 17 СН брутто 2500 СН но то (200 гОд/місяць)на руки Для осіб після пробного періоду С досвідом роботи - 19 СН брутто 2850 СН. нетто на руки (200 гОд/місяць) Проживання: доплата 300 СН. Оплата Са ніч Đ´Đž 300 СН Особи С досвідом - вимагаємо резюме 2. Шукаємо також інших працівників Đ´Đž друкарні - друк

Kontakt:

email: ukr.rzeszow@okjob.com.pl

tel. +48 577 083 300

Administratorem danych jest OK JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosław 37-500, ul. Podzamcze 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyraĹźenia przez Panią/Pana wyraĹşnej i dobrowolnej zgody takĹźe dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraĹşnej zgody.