Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branĹźy produkcyjnej kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik/Elektromechanik

Jasionka / woj.podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych
  • Analiza przyczyn przestoi maszyn i urządzeń oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych
  • Utrzymanie oraz ciągła poprawa ustalonych wskaĹşników w dziale
  • Rejestrowanie pobranych części zamiennych pobranych do wykonania naprawy oraz zdarzeń awaryjnych
  • Współpraca z działem inĹźynieryjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych i procesowych
  • Diagnozowanie usterek
  • Dbałość o prawidłowe relacje pracownicze i przepływ informacji w zespole.
  • Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz uwarunkowań środowiskowych wynikających z  normy   ISO14001 oraz OHSAS 18001.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie – techniczne (mechatronika, mechanika)
  • Znajomość zasad TPM, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Obsługa komputera - MS Office
  • Znajomość rysunku technicznego i elektrycznego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na jakość produktu oraz potrzeby klienta
  • Mile widziane doświadczenie w działach technicznych
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV E

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • Zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi

Kontakt:

email: bachorz.m@okjob.com.pl

Administratorem danych jest OK JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosław 37-500, ul. Podzamcze 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyraĹźenia przez Panią/Pana wyraĹşnej i dobrowolnej zgody takĹźe dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraĹşnej zgody.