Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branĹźy produkcyjnej kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Magazynu- operator wózka

Legnica / woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózków widłowych,
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów i porządek na magazynie,
  • Udział w inwentaryzacjach,
  • Obsługa skanera

Oczekujemy:

  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego oraz praktycznego doświadczenia w obsłudze wózków,
  • Umiejętności obsługi komputera,
  • Doświadczenia w pracy na magazynie,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • ZaangaĹźowania w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha,
  • Premię miesięczną oraz kwartalną premię za brak absencji,
  • Bonus rekomendacyjny za polecenie pracownika od 800 zł do 4000,,
  • Dofinansowane posiłki w firmowej stołówce
  • 7 dniowy program wdroĹźeniowy do firmy oraz szkolenie na stanowisku pracy
  • dobrą atmosferę pracy, Ĺźyczliwość i wzajemną pomoc wśród pracowników

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: bachorz.m@okjob.com.pl

Administratorem danych jest OK JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosław 37-500, ul. Podzamcze 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyraĹźenia przez Panią/Pana wyraĹşnej i dobrowolnej zgody takĹźe dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraĹşnej zgody.