Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branży produkcyjnej kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator maszyn produkcyjnych / lutowacz

Legnica / woj.dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do obróbki rur miedzianych: zagławiarki, giętarki, maszyny do cięcia, wytłaczarki i inne
  • obsługa lutownic, lutowanie ręczne - elementy lutowane przed zamoczeniem w topniku skontrolować pod kątem uszkodzeń, czystości, każdą spoinę kontrolować pod kątem występowania dziur, kontrolować jakość lica i grani spoiny.

Oczekujemy:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pomiarów suwmiarką,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym obrabiającym metal

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia długoterminowego;
  • Wynagrodzenie podstawowe : 18,00zł/h
  • Premie: *premia miesięczna do 500zł brutto *premie dodatkowe
  • Program poleceń, Opieka koordynatora

Brutto

  • Stawka godzinowa: 18,00 zł/h
  • nadgodziny 50 % - 27,00 zł/h
  • nadgodziny 100%- 36,00  zł/h

Netto

  • Stawka godzinowa: 13,21 zł/h
  • nadgodziny 50 %  - 19,82 zł/h
  • nadgodziny 100%  -  26,42 zł/h

Kontakt:

email: legnica1@okjob.com.pl

tel. +48 577 262 680

Administratorem danych jest OK JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosław 37-500, ul. Podzamcze 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.