Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branży produkcyjnej kandydatów do pracy na stanowisku:

Montażystka

Legnica / woj.dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Montaż różnego rodzaju kabli i wiązek kablowych, praca na stanowiskach indywidualnych lub w tzw. gniazdach produkcyjnych od 2 do 5 pracowników.
  • Obsługa różnego rodzaju urządzeń do zaciskania końcówek kabli i montażu wtyczek,
  • Cięcie i przymiar kabla, montaż wtyczek, odizolowywanie kabla, montaż osłonek, cynowanie, drukowanie

Oczekujemy:

  • Umiejętność operowania wkrętakiem, śrubokrętem, zdolności manualne w normie lub powyżej (na podstawie testu),
  • dobry wzrok

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia długoterminowego;
  • Wynagrodzenie podstawowe : 16,47zł/h
  • Premie: *premia miesięczna do 500zł brutto *premie dodatkoweProgram poleceń, Opieka koordynatora

Brutto

  • Stawka godzinowa: 16,47 zł/h
  • nadgodziny 50 % - 24,70 zł/h
  • nadgodziny 100%- 32,94  zł/h

Kontakt:

email: legnica1@okjob.com.pl

tel. +48 577 262 680

Administratorem danych jest OK JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosław 37-500, ul. Podzamcze 41. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.